Nasz personel

Nasze ciocie.

Dzieci zawsze znajdą u nich zrozumienie, powitają je  i pożegnają uśmiechem, dostrzegą ich mocne, ale i słabe strony. Gdy trzeba to przytulą, pochwalą, ale i konsekwentnie przestrzegają zasad obowiązujących  w grupie.

Nauczą je jak rozwiązywać problemy, wyrażać emocje nie raniąc uczuć innych i rozbudzą ciekawość świata.

 

 Tęczowa Akademia Brzdąca -żłobek 

Ciocia Basia   - ciocia od zadań specjalnych, , serdeczna, ciepła, cierpliwa. Duże zaangażowanie w uatrakcyjnienie zajęć. Z nią nigdy dzieci się nie nudzą. Pełna pomysłów i wyzwań. Wykwalifikowana opiekunka dziecięca,  aktualnie także studentka pedagogiki przedszkolnej.


Ciocia Patrycja - uśmiechnięta, radosna, cierpliwa. Pełna pomysłów i zaangażowania .  Skora do żartów.  Razem z ciocią Basią nie boją się szalonych zajęć i bałaganu. Wykwalifikowana opiekuna dziecięca   dla dzieci do lat 3. 

ciocia  Magda  -  spokojna, opanowana.U niej maluszki zawsze znajdą wolne kolanka i rączki chętne do przytulania . Serdeczna i ciepła -Kwalifikacje opiekunki dzieciącej. 

 

ciocia  Asia  - uśmiechnięta , wesoła, serdeczna ,spokojna, opanowana, Ciągle chętna do uatrakcyjniania swoich  zajęć poznawczych. -kwalifikacje opiekunka dziecięca .

 

 Dwie ciocie  Moniki  - dbają  o czystość i porządek, pomaga dzieciom w codziennych zmaganiach z "nieprzyjaznym" talerzykiem, bucikiem, kurteczką.  Pomagają przy zajęciach i usypianiu dzieci. Niezwykle spokojne, pomocne i  serdeczne. 


 

Przedszkole "Brzdąc"

 

Ciocia Angelina - spokojna, życzliwa, cierpliwa. Świetny pedagog,  ukończone liczne szkolenia i kursy.  Wykształcenie mgr pedagogiki przedszkolnej . W przedszkolu pełni funkcje wice. dyrektora.  Odpowiada za sprawy pedagogiczne i dydaktyczne. 

 

ciocia Ola-  uśmiechnięta, pełna werwy,  dba o atrakcyjność  swoich  zajęć.    Ukończone studia licencjackie-pedagogika przedszkolna, 

 Ciocia Karolina -.  Aktywnie przygotowuje  zajęcia dla grupy Małych Sówek. Ukończone studia licencjackie-pedagogika przedszkolna .

ciocia Danusia   -  Neurologopeda  -  prowadzi gimnastykę  buzi dla wszystkich, zajęcia indywidualne  wg zaleceń -poradni. W innych przypadkach  indywidualnie diagnozuje dzieci. Prowadzi ciekawe zajęcia i to co Sówki lubią najbardziej -masażyki logopedyczne. 

ciocia  Asia - zapoznaje nas z językiem angielskim .  Opowiada,  śpiewa, czasem zatańczy i mówi do nas ciągle po angielsku. 

ciocia Ewelina - Psycholog. Wspiera dzieci i personel w sytuacjach trudnych, prowadzi  diagnozę i terapię psychologiczną. Wspiera rodziców i dzieci. 

ciocia Kasia - poprzytula, dopieści, czasem tez pogrozi palcem.  Pomaga dzieciom w codziennych zmaganiach z "nieprzyjaznym" talerzykiem, bucikiem, kurteczką. Pomaga w zajęciach i wyjściach na spacer. Tzw ciocia do zadań specjalnych .

P.Roman - nasza złota rączka w żłobku i w przedszkolu.

Nad całością( żłobek i przedszkole) czuwa
 ciocia Gosia - nauczyciel dyplomowany , 30 lat pracy pedagogicznej która "trzyma rękę na pulsie" i robi wszystko aby Wasze pociechy czuły się tutaj jak w domu, a rodzice mogli spokojnie zająć się swoimi obowiązkami.

Dla niej ta placówka to wielka pasja, a dzieci i rodziców traktuje jak najwspanialszych partnerów.
 


Zajęcia dodatkowe:

sensei Michał Bodziony 2 dan - nstruktor sportu, trener w https://www.oyama-karate.eu. U nas prowadzi zajęcia 1* w tygodniu. 

p. Ola - instruktor tańca  http://www.time4events.pl/kontakt/     zajęcia 1* w tyg 

 zajęcia z klockami Lego   prowadzi -https://www.bricks4kidz.com.pl/katowice/    zajęcia 2* w m-cu

zajęcia kynoedukacji prowadzi - http://dogeverest.pl/     zajęcia 2* w m-cu 

Tęczowa Akademia Brzdąca

ul. Uniczowska 28
40-748 Katowice Podlesie

Kontakt

tel. 694 605 228
Email: biuro@teczowaakademia.com